مرکز خرید پوشاک الیاف طبیعی در قم

مرکز خرید پوشاک الیاف طبیعی در قم

الیاف طبیعی در واقع الیافی هستند که در تولید آنها مواد شیمیایی به کار نرفته است و تنها منشا آنها طبیعت می باشد. ممکن است این منشا حیوانات باشند یا گیاهان؛ پنبه، کنف، کتان و… الیاف گیاهی بوده و مواردی مثل ابریشم و پشم، از نوع حیوانی این الیاف محسوب می شوند. الیاف و پارچه های مصنوعی عموما بر اساس مشابهت به همین نوع طبیعی تولید می شوند؛ با این حال قطعا نمی توانند جایگزینی کافی را داشته باشند. چرا که به هر حال استفاده از الیافی که منشا طبیعی دارند گزینه مطلوب تری برای استفاده به ویژه در البسه است. چرا که پوشاک به عنوان یکی از نیازهای مهم و اولیه انسان دارای اهمیت زیادی است؛ از این جهت، کیفیت آن که مرتبط با سلامتی نیز می باشد، باید مورد توجه قرار بگیرد.
گفته شد که الیاف طبیعی گزینه بهتری برای تولید پوشاک هستند اما چرا؟ در ادامه به ارائه پاسخ این سوال پرداخته می شود.

خرید عمده پوشاک الیاف طبیعی در قم

این نوع از پارچه ها بافت سبک و راحتی دارند؛ در نتیجه در قالب پوشش بدن انتخابی بسیار مناسب محسوب می شوند. در مقابل الیاف مصنوعی (مثل ریون یا پلی استر) حتی در نازک ترین حالت خود نیز به اندازه کافی راحت نبوده و از لطافت زیادی برخوردار نیستند. گذشته از این، ممکن است در برخی افراد با ایجاد آلرژی به خارش و قرمز شدن پوست بدن نیز منجر شوند. این در حالی است که الیافی که از دل طبیعت استخراج می شوند، نه تنها دارای لطافت و کیفیت بالایی هستند، بلکه به علت عدم بهره مندی از مواد شمیایی هیچ گونه احساس ناخوشایندی برای افراد و پوست آنها ایجاد نمی کنند.

دیگر نکته مهم در رابطه با انواع الیاف میزان صرف انرژی برای تولید آنها می باشد. الیافی مصنوعی در نتیجه صرف میزان زیادی از انرژی تولید شده و علاوه بر این، پایداری کمتری دارند. در صورتی که نوع طبیعی این پارچه ها در عین اینکه از سطح پایداری بالایی برخوردار هستند و سریع دچار فرسودگی نمی شوند، نیازمند مقدار انرژی زیادی برای تولید شدن نیستند. از این جهت محصولات تولید شده از این نوع پارچه ها، در واقع گزینه های مقرون به صرفه تری نیز محسوب می شوند.

خرید عمده پوشاک الیاف طبیعی در قم

از دیگر موارد لازم به ذکر و مهم در رابطه با این نوع الیاف طبیعی، سازگاری آنها با محیط زیست و تاثیر آنها بر منابع است. گیاهان مورد استفاده در ساخت این دسته از الیاف تجدیدپذیر هستند؛ یعنی امکان جایگزینی دوباره آنها وجود دارند و از منابع تجدیدناپذیر انرژی محسوب نمی شوند. علاوه بر این، قابل بازیافت بوده و مجددا به طبیعت برمی گردند. در نتیجه باعث آلودگی محیط نیز نشده و یک انتخاب خوب برای حفظ محیط زیست هستند.

نمایندگی فروش پوشاک الیاف طبیعی در قم

یکی از برند های فعال در زمینه تولید پوشاک الیاف طبیعی، الیاف پری است که با شعار “طبیعت را بپوش” محصولات خود را تنها با استفاده این نوع الیاف تولید و ارائه می کند. الیاف پری در راستای افزایش آگاهی جمعی در رابطه با مزیت های استفاده این نوع الیاف نیز فعال بوده و در واقع در راستای فرهنگ سازی بیشتر در حوزه حفظ محیط زیست گام برمی دارد.

این برند در تلاش است با خودداری از ارائه محصولات بر پایه الیاف مصنوعی، گامی هر چند کوچک در راستای عدم تولید زباله های شیمیایی ناشی از محصولات تولید شده از الیاف مصنوعی بردارد. محصولات این برند شامل انواع مانتو، سارافون، شلوار و دامن شلواری و کیف و ساک دستی و شال و روسری الیاف طبیعی است که این محصولات به صورت عمده به فروش می رسند.

ساکنان شهرستان قم در صورتی که تمایل به همکاری با الیاف پری داشته و مایل به اخذ نمایندگی فروش و یا خرید عمده پوشاک الیاف طبیعی هستند، از طریق برقراری ارتباط با این مجموعه، می توانند اطلاعات لازمه را کسب نمایند. با مراجعه به صفحه تماس با ما و برقراری ارتباط با کارشناسان الیاف پری شرایط لازمه و اقدامات مربوطه به اطلاع رسانده می شود.

No Comments

Post A Comment