سایز بندی مانتو الیاف طبیعی

سایز بندی مانتو الیاف طبیعی

سایز بندی مانتو الیاف طبیعی

تعیین سایز مانتو

همیشه این نگرانی در بین بعضی از بانوان وجود دارد که (( آیا این لباسی که خریده ام مناسب با سایز من هست؟)) این سوال ذهن را تسخیر می کند و اجازه نمی دهد که از زیبایی و تصویر قشنگی که قرار است از اندام بانوان در نگاه افراد دیگر به وجود بیاید، لذت ببرند. اما این مشکل زمانی که لباس خاص می شود، جدی تر هم می شود. برای مثال بانویی تصمیم گرفته است تا در کمد لباس های خود یک مانتو الیاف طبیعی نیز داشته باشد، این موضوع برای او خیلی مهم است که اندازه بندی و سایز این نوع لباس جدید، چگونه است. در این محتوا قرار است تا به مدل و سایز بندی مانتوهای الیاف طبیعی پرداخته شود تا علاوه بر استفاده بانوان از این سایزبندی ها، اگر زمانی مردی تمایل به خرید و هدیه دادن یک مانتو به معشوق خود داشت، بتواند به بهترین شکل و بدون هیچ نگرانی این کار زیبا را انجام دهد.

سایز مانتو الیاف طبیعی

الیاف طبیعی یکی از بهترین مواد اولیه برای تولید پوشاک است که علاوه بر زیبایی خاصی که دارد، برای اندام بانوان بسیار مفید است. الیاف طبیعی را اصطلاحا، زنده می نامند. زیرا که با تغییر هوا و بالا و پایین شدن دما این الیاف واکنش نشان می دهند. با گرم شده هوای، الیاف منبسط شده و باعث حس خنکی فرد می شود و با سرد شدن هوا، الیاف منقبض شده و راه های رد و بدل شدن هوا تنگ تر می شود و فرد حس گرم شدن را تجربه می نماید. همچنین ضد حساسیت بودن و دوست بودن البسه با بدن انسان از دیگر ویژگی های این مانتو هاست. همچنین داشتن ویژگی هایی چون سبکی، رنگ ها جذاب، راحتی در استفاده، مناسب بودن برای استفاده در هر مکان و مراسمی بر جذابیت مانتو الیاف طبیعی افزوده است. همچنین می توان با استفاده از صندل، کفش های اسپرت، زیورآلات ست بسیار زیبایی همراه با مانتو ها ایجاد نمود.

سایزبندی مانتو

سایز بندی مانتو های الیاف طبیعی

از آن جایی که این مدل مانتو ها از الیاف 100 درصد طبیعی تولید شده اند. لازم است تا هر برندی با توجه به سبک و مدل تولیئی خود اقدام به اعلام سایز و اندازه بندی محصولات خود نماید. همچنین معمولا این نوع الیافها بعد از شستشو ممکن است به مقدار کمی تغییر سایز داشته باشد و دانستن این موضوع کمک می کند تا افراد از اندازه مناسب تری استفاده نمایند. برند الیاف پری که از تولیدکنندگان به نام در حوزه پوشاک طبیعی به شمار می رود در چند نوع سایزبندی مختلف، محصولات خود را دسته بندی نموده است و بانوان می توانند با در نظر گرفتن این موضوع علاوه بر آشنایی با سایز گذاری این شرکت، از کلیت ساختار اندازه بندی پوشاک الیاف طبیعی آگاه شوند.

  • فری سایز: این اندازه معمولا برای لباس هایی مورد استفاده قرار می گیرد که در زمان پوشیدن محدودیت برای بانوان ایجاد نمی نماید و به راحتی می توانند، بدون نگرانی از اندازه ، آن را به تن نمایند.
  • سایز فری کوچک: این سایز به مجموعه البسه ای تعلق دارد که برای پوشیدن آن ها نیاز به داشتن اندازه است تا با قرار گرفتن در روی بدن علاوه بر زیبایی، بدن را پوشش دهد. این سایز برای بانوان با سایز 36 تا 40 مناسب است.
  • سایز فری بزرگ: این سایز به مجموعه البسه ای تعلق دارد که برای پوشیدن آن ها نیاز به داشتن اندازه است تا با قرار گرفتن در روی بدن علاوه بر زیبایی، بدن را پوشش دهد. این سایز برای بانوان با سایز 42 تا 44 یا 46 مناسب است. البته لازم است که در قیمت محتوای محصول از اندازه دقیق آن اطلاع پیدا شود.
  • سایز متوسط یا مدیوم: این اندازه در تولیدات الیاف پری به اندازه های 36 تا 40 گفته می شود و معمولا برای لباس ها و مانتو ها از آن استفاده می شود.
  • سایز بزرگ یا لارژ: این اندازه در تولیدات الیاف پری به اندازه های 42 تا 44 تقسیم بندی شده و در لباس های مختلفی از جمله مانتو ها مورد استفاده قرار می گیرد.
  • باید به این موضوع توجه شود که راحتی و حس آزاد بودن در این نوع لباس ها مهم است. همچنین استفاده و رفتار صحیح با این محصول در زمان شستشو و اتوکشی سبب می شود تا همواره یک مانتو نو در بین لباس ها کمد وجود داشته باشد و همواره زیبایی آن از نظر رنگ و دوخت حفظ شود.
No Comments

Post A Comment