تولیدی سارافون

تولیدی سارافون الیاف طبیعی

 

بسیاری از بانوانی که به دنبال استفاده از لباس های راحت در خانه هستند، به طور معمول از انواع سارافون استفاده می کنند. این لباس که ریشه در ماهیت روس ها دارد به لباسی بلند و بدون آستین اطلاق می شود که بسیاری از بانوان و دختران از آن به همراه یک لباس آستین دار استفاده می کنند و به طور معمول لباسی بسیار بلند خواهد بود. بسیاری از بانوان، این لباس ها را با انواع لباس خانگی و تونیک مقایسه می کنند.که در ادامه این مطلب به مقایسه این محصولات با یکدیگر پرداخته خواهد شد.

چرا سارافون الیاف طبیعی؟

 

جنس لباس به دلیل تماس مستقیمی که با پوست دارد، حائز اهمیت است. سارافون ها و پوشاک تهیه شده از الیاف طبیعی به دلیل اینکه عاری از هرگونه مواد شیمیایی هستند و در واقع به دلیل سازگار بودن با انسان و طبیعت، انتخاب فوق العاده ای به نظر می رسند. همانطور که می دانید پارچه ها و لباس هایی که تولید می شوند، از سه دسته الیاف تهیه می شوند که پوشاک تولید شده از الیاف طبیعی و پوشاک تهیه شده از الیاف مصنوعی و ساخته دست بشر.
الیاف مصنوعی و ساخته دست بشر از مواد شیمیایی تهیه می شوند و ارزان قیمت و فراوان می باشند اما در صورت استفاده مکرر از این نوع لباس ها، ممکن است مشکلات پوستی، حساسیت وآلرژی و… برای افراد به وجود بیاورند. اما در مقابل پوشاک طبیعی به دلیل سبک بودن و عدم چسبیدن به بدن، فرد از پوشیدن آن احساس راحتی می کند. علاوه بر این، به دلیل سازگار بودن با شرایط، از بدن در برابر سرما و گرما محافظت می نماید. علاوه بر موارد گفته شده، این الیاف قابل بازیافت بوده و همچنین در طبیعت به خوبی تجزیه می شوند. به همین دلیل دوست محیط زیست نیز می باشند.

نکته ای که باید در هنگام استفاده از این لباس ها باید دانست، این است که این الیاف زنده اند و می بایست از آنها به خوبی مراقبت شود و نحوه شستشو و خشک کردن آنها نیز مهم است تا دوام و کیفیت خود را از دست ندهند. از این رو، شستشوی آنها با دست و با دمای آب پایین، توصیه می شود. در صورت استفاده از ماشین لباسشویی، بهتر است از شوینده ای استفاده شود که حاوی نرم کننده باشد. برای خشک کردن نباید زیر نور مستقیم خورشید قرار گیرند به این دلیل که زیباییشان را از دست می دهند.

تولیدی سارافون الیاف طبیعی

طرح و فرم سارافون

 

همانطور که گفته شد، این اصطلاح به لباس هایی اطلاق می شود که بسیار بلند بوده و از گردن تا پایین زانو رو پوشش خواهند داد و به طور معمول بدون آستین خواهند بود، هرچند برخی از مدل های این لباس نیز به علت خوش استایل تر دیده شدن، به صورت آستین کوتاه نیز تولید می شوند. از این لباس خانگی همانند سایر لباس های زنانه، با انواع پارچه ها و متناسب با نیاز افراد در فصل های مختلف تولید می شود. لباس هایی با پارچه های نازک برای فصول گرم سال و لباس هایی با پارچه های ضخیم تر برای استفاده در فصل های سرد. به طور معمول این نوع پوشش برای بانوان در منزل مناسب خواهد بود.

یکی از جذاب ترین مدل های این نوع لباس را می توان با طراحی و دوخت به صورت دو تکه دانست.

به طور معمول، بانوانی که دارای قد متوسط هستند، از این نوع لباس بیشتر استفاده خواهند کرد و سارافون های دوتکه برای استایل خانگی آن ها مناسب تر خواهد بود. امروزه با توجه به تنوع بالا در تولید پوشاک از پارچه های مختلف و همچنین تزریق خلاقیت و شکوفایی در مدلینگ، سارافون هایی تولید شده است که می تواند در بسیاری از مکان ها و محیط ها مورد استفاده قرار گیرد. به نحوی که بسیاری از بانوان شیک پوش در مهمانی ها و مجالس از این نوع لباس ها بهره مند خواهند شد.

طرح های از انواع سارافون نیز وجود دارد که به مدل های هنرمندی معروف شده و بسیاری از علاقه مندان به حوزه هنر از این محصولات در شکیل تر کردن استایل خود بهره خواهند برد.

 

تولیدی سارافون الیاف طبیعی

مدل های متفاوت سارافون

 

همانطور که گفته شد، این نوع از لباس ها با تنوع و طرح های بسیار مختلفی تولید می شوند. بسیاری از طراحان و فعالان حوزه پوشاک این نوع از لباس های بانوان را به دسته های مختلفی تقسیم بندی می کنند که می توان از مهم ترین این دسته بندی ها به انواع کوتاه و بلند، سارافون دامن، جلوباز و جلو بسته، آستین دار، مناسب بارداری، اسپرت، مجلسی، راحتی، تابستانی، الیاف طبیعی و بسیاری از دسته بندی های دیگر اشاره کرد. که در ادامه این مطلب به بررسی برخی از مهم ترین این دسته بندی ها پرداخته خواهد شد. همچنین شما می توانید به منظور خرید عمده سارافون الیاف طبیعی با ما همراه باشید.

 

مدل یک تکه یا دو تکه

 

اگر تعریف این نوع لباس ریز بین شویم می توان دریافت که این محصول به طور کلی باید به صورت یک تکه و کاملا بلند دوخته شود. اما این نکته بسیار مهم است که بسیاری از طراحان و تولید کنندگان لباس ها را به صورتی تولید می کنند که صورت دو تکه نیز باشد تا به استایل برخی از بانوان کمک کرده باشد. برخی از تولید کنندگان با به کار بردن یک کمربند در قسمت میانی این محصول آن ها شکیل تر کرده و از آن با نام سارافون مجلسی استفاده می کنند.

یک ایده ساده برای مشاهده انواع این محصولات مراجعه به نمایندگی فروش سارافون یا مکانی با عنوان فروش عمده سارافون است تا با تنوع بالای این محصول آشنا شد.

یکی از جذاب ترین ایده هایی که بسیاری از بانوان به استفاده از آن تاکید می کنند، استفاده از انواع سارافون در پاییز و زمستان است. اما باید به چند نکته بسیار کوچک اشاره داشت. اگر قصد استفاده از این محصولات را در فصل های سرد سال دارید، بهتر است لباس هایی را انتخاب کنید که پارچه هایی ضخیم تر دارند. گاها می توان با انتخاب یک محصول با رنگ بندی مناسب نیز، آن را برای فصل های مختلف انتخاب کرد.

همچنین باید به این نکته توجه داشت که استفاده از لباس هایی که همخوانی بالایی با رنگ پوست داشته باشد می تواند در خوش استایلی بسیار تاثیر گذار باشد.

 

نمایندگی فروش سارافون الیاف طبیعی

 

تولیدی پوشاک الیاف پری به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده انواع پوشاک زنانه، مردانه، بچگانه و انواع اکسسوری افتخار دارد تا با در اختیار گرفتن نمایندگی در تمامی شهرستان ها و استان ها، اقدام به فروش عمده سارافون الیاف طبیعی را در دستور کار خود قرار دهد. بسیاری از محصولات این برند، از پارچه هایی با الیاف دوست دار طبیعت طراحی و تولید شده اند.

همانطور که در ابتدای این مطلب وعده داده شد به بررسی تفاوت سارافون با تونیک پرداخته خواهد شد. به طور کلی بررسی و شناخت این دو محصول از یکدیگر برای افراد امری دشوار نخواهد بود. اما می توان این موضوع را اینطور مطرح کرد که به طور عمده، تونیک ها لباس هایی هستند آستین دار که بلندای آن ها نهایتا تا زانو خواهد رسید این در حالی است که است انواع سارافون لباس هایی هستند بدون آستین که بلندی آن ها به پایین تر از زانو گاها تا مچ پا نیز خواهد رسید.

چرا خرید عمده سارافون از الیاف پری؟

 

امروزه علاقه مندان به استفاده از این نوع پوشاک رو به افزایش است چرا که آگاهی و رشد فکری آنها نسبت به بهداشت و سلامت فردی و محیط زیست افزایش پیدا کرده است و از این رو تقاضا برای خرید این نوع پوشاک نیز روز به روز بیشتر می گردد. الیاف پری نیز برای اینکه بتواند نقشی در کمک به محیط زیست و سلامت افراد داشته باشد، با طراحی تیمی متشکل از خیاطان و طراحان زبردست، فعالیت خود را در این زمینه آغاز نمود. این مجموعه لباس هایی زیبا و مطابق با مد روز، تولید می کند و آنها را با قیمتی بسیار مناسب به صورت عمده به فروش می رسانند.

برای کسب اطلاعات در رابطه با شرایط فروش عمده و اخذ نمایندگی، میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و با تماس با مشاوران الیاف پری، اطلاعات لازم در این زمینه را کسب نمایید.