فروش عمده پوشاک الیاف طبیعی

فروش عمده در الیاف پری

سیاست های شرکت تولیدی الیاف پری برای فروش عمده پوشاک الیاف طبیعی به شرح زیر می باشد.

یکی از بزرگترین دغدغه های گالری های پوشاک، بوتیک های مردانه و زنانه، فروشگاه های زنجیره ای لباس و انواع مراکزی که از لباس های فرم استفاده می کنند، همواره تهیه ی پوشاک از یک شرکت معتبر به صورت عمده بوده است. الیاف پری افتخار دارد که در راستای برطرف کردن این نیاز اصناف و مردمان عزیز کشورمان همچنین سهولت در امر خرید انواع پوشاک با الیاف طبیعی اقدام به فروش عمده پوشاک الیاف طبیعی کرده است.

افرادی که مسئولیت خرید این محصولات را در اصناف مختلف بر عهده دارند میتوانند با تماس با فروشگاه اینترنتی الیاف پری و یا تکمیل فرم همکاری در صفحات مربوط اقدام به خرید عمده پوشاک با الیاف دوستدار طبیعت در فروشگاه ما را داشته باشند.

این مجموعه افتخار دارد که تمامی محصولات خود را بالا ترین کیفیت و کمترین مرجوعی عرضه کند که همین امر سبب می شود که شما مسئول خرید و بوتیک داران گرانقدر، بتوانید حداکثر نیاز خود را در فاکتور های خود جای دهید. در صورت هرگونه سوال یا مشاوره در مورد خرید عمده پوشاک الیاف طبیعی و دیگر ملزومات می توانید با بخش مشاوره سایت الیاف پری تماس حاصل فرمایید. بخش مشاوره الیاف پری در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی سوالات مد و پوشاک و خرید شما عزیزان می باشد.

فروش عمده پوشاک الیاف طبیعی
فروش عمده الیاف طبیعی

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

در مجموعه الیاف پری، با توجه به ظرفیت تولید محصولات، فهرستی از محصولات به شرح زیر تولید می شود.
  • انواع مانتو الیاف طبیعی
  • انواع شال الیاف طبیعی
  • انواع دامن الیاف طبیعی
  • انواع تونیک الیاف طبیعی
  • انواع ساک دستی الیاف طبیعی

محصولاتی که با بالاترین کیفیت رنگ و پارچه، طراحی و تولید می شوند، تا بتواند رضایت مصرف کنندگان را به دنیال داشته باشد. فروش تولید پوشاک الیاف پری به صورت عمده فروشی بوده و عرضه کنندگان پوشاک الیاف طبیعی می توانند درخواست های خود برای دریافت نمایندگی فروش را از الیاف پری دریافت کنند. اطلاعات تماس برای ارتباط با واحد فروش این مجموعه در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر قرار داده شده است.

ارتباط با برند تولیدی الیاف طبیعی پری

شماره دفتر فروش

+۹۸ ۹۰۳ ۶۷۰ ۴۴۵۸ 
+۹۸ ۹۳۷ ۷۶۰ ۰۷۶۱

پیام رسان واتس آپ

+۹۸ ۹۰۳ ۶۷۰ ۴۴۵۸ 
+۹۸ ۹۳۷ ۷۶۰ ۰۷۶۱

 پست الکترونیک

Meshkat_40{at}Yahoo.com

همکاری در فروش الیاف پری

تولیدی پوشاک الیاف پری به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه تولید انواع پوشاک دوستدار طبیعت در ایران و در جهت کسب رضایت مشتری، از علاقه مندان به فعالیت در این زمینه دعوت به همکاری میکند. اخذ نمایندگی در تمامی استان ها و شهرستان ها با هر جمعیت امکان پذیر است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شیوه های همکاری با مشاورین ما در تماس باشید.

 

شیوه همکاری در فروش با ما

این همکاری به دو شیوه صورت پذیر است. امکان اول اینکه افراد محصولات را به صورت عمده از فروشگاه اینترنتی خریداری کرده و قیمت دلخواه اقدام به بازاریابی و فروش آنها می کنند. امکان دوم به این صورت است که فروشگاه در قبال اخذ دو برگ چک، یک چک ضمانت و یک چک به قیمت اجناس خریداری شده از فروشنده تحویل گرفته و محصولات مورد نظر ایشان را به صورت امانی در اختیارشان قرار خواهد داد. تا پس از بازاریابی و فروش جهت تسویه با فروشگاه اینترنتی الیاف پری در تعامل باشند.

فروش عمده پوشاک الیاف طبیعی
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هریک از شیوه های یاد شده میتوانید با واحد فروش الیاف پری در تماس باشید.
 
فروش عمده الیاف طبیعی

سایر خدمات الیاف پری

تولیدی پوشاک الیاف پری، با توجه به درخواست های مخاطبان خود اقدام به واگذاری نمایندگی فروش محصولات خود می نماید، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دریافت نمایندگی فروش پوشاک الیاف طبیعی برند الیاف پری میتوانید با ما در ارتباط باشید. 

برای ثبت سفارشات میتوانید، کانال تلگرامی ما و همچنین پیج اینستاگرام الیاف پری را دنبال کنید، در این فضا اطلاعات کامل محصولات به همراه نحوه ثبت سفارش، سایز بندی ها و نحوه ارسال ارائه شده است، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر قادر هستید از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید. 

تولیدات مجموعه الیاف پری در حال حاضر محدود به پوشاک زنانه بوده و محصولات تولید توسط این برند شامل موارد زیر می باشد. 

علاوه بر محصولات ذکر شده، سفارشات خاص نیز قابل ارائه می باشد. 

ثبت سفارش تکی از محصولات الیاف پری نیز امکان پذیر است، برای این موضوع میتوانید از طریق دایرکت اینستاگرام و یا چت آنلاین وب سایت با ما در ارتباط باشید.